Akcia Versa

AKCIA ZIMA 2022 SATEL VERSA

Podmienky:

  • Cena 790€ s DPH platí do 31.12.2022 a objednávkam prijatým do 31.12.2022.
  • Cena obsahuje zariadenie uvedené nižšie + montáž systému v Bratislavskom a Trnavskom kraji. Pre ostatné kraje bude účtovaná doprava podľa km. 
  • Po objednávke je nutná obhliadka objektu na preverenie možnosti inštalácie alarmu. Ak by daný objekt nemal káblovú prípravu, bude vypracovaná extra ponuka na inštaláciu káblov.
  • Objednávku je nutné zaslať mailom na matusek@matsys.sk a ako predmet uviesť „ZIMA 2022 SATEL VERSA“.
  • Objednávka nie je záväzná. Objednávka sa stáva záväznou až po uhradený zálohovej faktúry ktorá bude vystavená po obhliadke objektu a následnej dohode. 

CENA OBSAHUJE:

VERSA 5
Zabezpečovacia ústredňa

Zabezpečovacie ústredne určené na ochranu malých s stredne veľkých objektov. Ponúkajú všestranné funkcie v oblasti zabezpečenia. V porovnaní s ústredňami iných výrobcov majú možnosť bezdrôtovej nadstavby a umožňujú rozšírené možnosti komunikácie pomocou GSM/GPRS a TCP/IP.

VERSA-LCDM-WH
LCD KLÁVESNICA

LCD klávesnica VERSA-LCDM-WH je určená na obsluhu ústrední zo série VERSA. Vďaka dobre čitateľnému displeju a väčším tlačidlám je obsluha ústrední VERSA pohodlná pre užívateľov každého veku. Klávesnica VERSA-LCDM-WH má nový dizajn.

SLIM-PIR
INFRAPASÍVNY DETEKTOR POHYBU

Detektor SLIM-PIR zisťuje pohyb v chránenom priestore. Detektor môže byť montovaný na nastaviteľnej konzole s možnosťou montáže na stenu alebo strop, s označením BRACKET D.

GPRS-A
GSM KOMUNIKÁTOR

GPRS-A je univerzálny modul monitoringu, ktorý môže pracovať autonómne, alebo v rámci systému signalizácie vlámania a napadnutia a v systémoch automatizácie. Zariadenie má telefón obsluhujúci prenos údajov v technológii 2G.

ETHM-1 PLUS
INTERNETOVÝ KOMUNIKÁTOR

Komunikačný modul ETHM-1 Plus ponúka možnosť využívania komunikácie TCP/IP v ústredniach INTEGRA, INTEGRA Plus a VERSA. Umožňuje vykonávanie monitoringu TCP/IP a diaľkové programovanie ústrední cez sieť INTERNET. Dodatočne modul ETHM-1 Plus v spojení s ústredňami INTEGRA a VERSA ponúka funkcie diaľkového ovládania systému cez INTERNET pomocou počítača, tabletu alebo smartfónu.

AWO 256
KOVOVÁ SKRINKA S TRANSFORMÁTOROM

AWO 256 je kovová skrinka s transformátorom do ktorej je možné uložiť všetky potrebné komponenty systému ústredne INTEGRA a VERSA.

SCB-7/12
ZÁLOŽNÝ AKUMULÁTOR PRE EZS

SCB-7/12 je bez údržbový záložný akumulátor pre zabezpečovacie systému.

Cenová ponuka zadarmo